6. märtsil toimus matemaatika võistlusmäng Känguru.
Ülesanded pakkusid kiiret ja põnevat nuputamist arvude ja geomeetriliste kujunditega ning panid märkama seoseid ja seaduspärasusi.

Võisteldi viies vanuserühmas:
Pre-ekolier (1.-2. klass) – üleriigiliselt osales 5063 õpilast ning meie kooli parimad olid Sander Nurm, Romili Küttis, Helena Roosipuu ja Karl Teppan. Tublisid õppilasi juhendasid õpetajad Lea Netz, Ruth Rooba ja Reet Kallismaa.
Ekolier (3.-4. klass) vanuseastmes oli 5426 õpilast ning kooli parimad olid Mia-Mirell Susi, Gregor Aavaste, Harriet Luure, Rune Rannar Viitmaa ja Isabel Tutt.
Benjamin (5.-6. klass) oli üleriigiliselt 4731 õpilast ning parimad olid Laura Lindegron, Romet Sulavee, Iris Vaher ja Tristan Roosileht.
Kadett (7.-8. klass) rühmas oli 3695 õpilast ning Tabasalu Kooli parimad olid Mirko Pettai ja Carolina Kook.
Tublisid õpilasi õpetavad ja juhendavad õpetajad Ivi Madison, Romet Safonov, Ülle Tamm, Ülle Arumäe, Kersti Koppel, Anneli Nõlvak ja Anne Anveldt.
Palju õnne kõigile osalejatele ja juhendajatele!