Nüüd saab tellida Tabasalu Kooli logoga Marati pusasid. Lisaks on valikus meie sümboolikaga neidude kleit.

Tabasalu Koolis on 1.-5. klassidel kohustuslik koolivorm. Kuna 6.-9. klassides koolivorm enam kohustuslik pole, siis on Marati pusad selle vabatahtlikuks jätkuks vanemas astmes.

Pusa on võimalik valida kolme värvi – bordoopunane, helehall või must. Pusa selja peal on kirjas meie kooli väärtused – haritud ja kultuurne.

Esimene aktiivne tellimuste aeg kestab kuni 13. oktoobrini, siis tehakse tellimuste kokkuvõte ning pusad saadetakse kooli. Kätte saab klassijuhataja käest. Edaspidi saab tellimusi teha kogu aeg ning iga kuu 15. kuupäeval tehakse jälle kokkuvõtte, saadetakse pusad kooli ning algab uus tellimusperiood.

TELLIMISE LINK: https://marat.ee/tootekategooria/koolivorm/tabasalu-kool/

Tellimisel palume märkida järgnev info:

• Märkuste alla õpilase nimi ning klass (nii teame, kellele pusa üle anda)
  • Saatmise lahtris valida MARATI KAUPLUS (nii saadetakse tooted kooli)

Murede ja küsimuste korral saab kirjutada otse Marati müügijuhile kelly@marat.ee