19. jaanuaril toimus ajaloo-olümpiaadi piirkondlik eelvoor. Seekord toimus eelvoor elektrooniliselt, mistõttu oli osalejate arv üle Eesti märgatavalt suurem, kui tavaliselt. Ka Tabasalu Koolis oli huvi suur ning kokku osales meie koolist 24 õpilast.
 
Kõige paremad tulemused saavutati 9. klasside arvestuses. 9.klassidest osales Harjumaal 73 õpilast, nendest 10 Tabasalu Koolist.  
Andre Sepp (9.a) sai Harjumaal 3. koha ning pääses edasi 4.märtsil toimuvasse lõppvooru. Tubli tulemuse said ka Victoria Kopamees (9.a) ja Gert Martin Savitsch (9.b), kes saavutasid Harjumaal vastavalt 6. ja 7. koha.
8. klassides oli osalejaid Harjumaal 55. Mihkel Kongas (8.b) sai 17. ja Ralf Kannenberg (8.b) 18. koha.
7. klassides oli osalejaid Harjumaal 66. Meribel Sarah Kiviselg (7.b) sai 9. koha, Elis Aasa (7.f) 11. koha ja Raigo Ville (7. h) 22. koha.
6. klassidest oli Harjumaal 45 osalejat. Tabasalu Kooli esindas Mirtel Kaljas (6.a), kes oma esimesel ajaloo-olümpiaadil saavutas tubli 20. koha.
 
Õpilasi juhendasid õpetajad Anna-Liisu Arukask, Sigrid Laanemets ja Janar Välk.
 
Suur tänu kõigile õpilastele, kes olid valmis oma vabast ajast põnevatesse ajaloo-teemadesse kaevuma ning oma teadmisi olümpiaadil proovile panid.