8.c klass osales täna heategevuslikus töötoas, kus meisterdati vaprusehelmeid kangelastele. Kangelastele, kes tervisemurede tõttu peavad osalema paljudel erinevatel ravidel ja protseduuridel. Et need rõõmsamalt läheksid, saavadki nad läbitud raviperioodi eest vastava helme.

Helmed on erinevad ja igale protseduurile kuulub oma. Klassiga koos aitas helmeid valmistada Maia Liisa, kes juhendas, kuidas helmeid teha, rääkides nii mõnegi kangelase loo. On ka juhtunud, et helmed on otsa saanud ja eriti väikesed patsiendid ootavad neid endale päriseks saamist väga.

Oleme kõik tänulikud, et selline vahva väike tegu aitab motiveerida lapsi ja noori, kellele seda just nii väga vaja on. Oleme õnnelikud, et me saime koos oma panuse anda. Kutsume kõiki tegema ühte väikest heategu, mis on vahva koostegemine ja mille mõju on taevalikult suur! Lähemalt saab lugeda https://www.vaprusehelmed.ee

8.c klassi helmed ootavad täna veel veidi aega ahjus valmimist ja juba homme rõõmustavad nad Tallinna Lastehaigla onkoloogiaosakonna tublisid vapraid kangelasi.

Ilusat jõuluaega ja head tervist kõigile! Aitäh 8.c!