Hea lapsevanem!

Harku valla Huvikool on alustanud registreerimisega eeloleva õppeaasta huviringidesse ja pikapäevarühmadesse. 2021/22 õppeaasta huviringide valiku, kirjeldused ja tunniplaani leiate siit: www.huviringid.ee Kohtade arv huviringidesse on piiratud ning seetõttu soovitame kindla huvi korral registreeruda võimalikult kiiresti.

Enamus huviringe alustavad tööd alates 13. septembrist, kui tunniplaanis ei ole märgitud teisiti.

Sel hooajal pakume väga suurt ja mitmekesist valikut huviringe Harku valla koolides, lasteaedades, noortekeskustes ning spordisaalides.

Sulgpallitreeningud Tabasalus algavad 14. septembril tasuta näidistrenniga kahele vanusegrupile.

Harku valla huvikooli digioskuste sarjas  alustavad mitmed uued põnevad huviringid ja kursused, kus osalemine annab võimaluse valikaine arvestuseks gümnaasiumis või teadmised, mida kasutada kooli loovtöö tegemisel:

  • tarkade seadmete ehitamise ja programmeerimise huviring;
  • kodulehe loomise kursus põhikooli õpilastele.

Liituda saab DJ klubiga, mõttemängudega nii Tabasalus kui Harkujärvel, laste kokakooliga, meisterdajate klubiga, näiteringiga, male- ja kaberingiga, keraamikaringiga. Laulu- ning kitarristuudiosse võtame õpilasi vastu lisaks Tabasalule ka Muraste Koolis. Meriküla spordihoones jätkame eelmisel hooajal populaarse võrkpalliga.

Jätkuvad ka teised noorte seas väga populaarsed treeningud nagu saalihoki, lauatennis, akrobaatika, parkour ja karate. Samuti tantsutrennid, hüpitshüplemine aga ka matka- ja loodusringid.

Tutvu valikuga ja pane laps kiiresti kirja, et kindlustada koht huviringis!

Ilusat sügist ja toredat kooliaastat!

Harku valla Huvikool